dołącz do nas

Akademia/ Footgolf

Driving range

Terenami nauki gry w Postołowie są: Centrum Krótkiej Gry oraz DRIVING RANGE czyli 16-stanowiskowy teren do ćwiczenia długich uderzeń . Driving Range jest częściowo zadaszony, wyposażony w lustra dla korygowania swingu, maty rzutniowe i tablice odległościowe. Dodatkowo dostępny jest teren pitching & chipping area, bunker ćwiczebny, dwa putting greeny. Za korzystanie z tych obiektów osoby nie będące członkami naszego Klubu uiszczają opłatę w wysokości 80,- zł za osobę. Ten kto się czuje na siłach może również korzystać z prawdziwego pola golfowego dla początkujących PAR20. Członkowie Klubu korzystają ww. obiektów nieodpłatnie. Posiadacze Zielonej Karty wystawionej w innym Klubie są uprawnieni do gry na polu mistrzowskim PAR72 po opłaceniu opłaty za grę tzw. Green Fee w wysokości 295,- PLN niezależnie od dnia tygodnia. Członkowie Postołowo Golf Club  uiszczają opłatę eksploatacyjną, której wysokość zależy od rodzaju karty. Uprawnia ich to do nielimitowanego korzystania z ośrodka golfowego w Postołowie przez cały rok. Od roku 2010 możliwe jest również nabywanie członkostwa rocznego (pakiety gier) w Klubie bez potrzeby uiszczania opłaty wpisowej.

W Klubie pracują doświadczeni i licencjonowani przez PGA Polska instruktorzy nauki gry w golfa, prowadzący oprócz lekcji indywidualnych, KURSY GRUPOWE dla osób dopiero rozpoczynających swą przygodę z golfem.

Sport ten jest dyscypliną pozwalająca zarówno na grę w samotności, kiedy potrzebujemy skupienia i wyciszenia, jak i na ambitną rywalizację w doborowym towarzystwie. Ta klasyczna dyscyplina sportu łączy w sobie optymalną kombinację ruchu i kontaktu z przyrodą. Sport ten daje szansę prowadzenia zdrowego trybu życia do późnej starości, będąc jedną z nielicznych dyscyplin, w których różne pokolenia wiekowe mogą toczyć równą sportową rywalizację. Golf z reguły staje się naturalną pasją każdego, kto tylko weźmie do ręki kij i piłeczkę golfową.

Nic więc dziwnego, że na świecie uprawia GOLF ponad 150 milionów osób.