dołącz do nas

Aktualności

Champ International Cup 2020 – 25.07.2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Champ International Cup 2020 z cyklu Champ International Golf Tour, który odbędzie się na naszym polu golfowym w Postołowie.

Startujemy w sobotę, 25 lipca, od godz. 10:00.

Zapraszamy do zapisów:

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v31/#/6548/registration

Szczegóły: 

https://eagle2.pzgolf.pl/api/files/tournament_rules/6548_Champ_2021.pdf

1. Zawody odbywają się w na partnerskim polu golfowym, start wspólny lub z 1go i 10go dołka (ustalenie lokalnego klubu). Klub Partnerski jest Organizatorem turnieju.

2. Pomysłodawcą cyklu turniejów jest stowarzyszenie ABK Sport. ABK Sport jest odpowiedzialny za koordynację działań promocyjnych cyklu oraz dysponuje nagrodami ufundowanymi przez poszczególne kluby.

3. Turniej „The Champ International Golf Tour” jest turniejem cyklicznym rozgrywanym w sezonie na zaproszonych do współpracy Partnerskich polach golfowych.

4. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest wspólna, barterowa promocja Partnerskich pól golfowych (cross promotion), promocja regionów oraz łączenie sportu z biznesem.

5. Zaproszenie do współpracy przyjęły m.in. następujące kluby: Postołowo Golf Club, Amber Baltic Golf Club, Gradi Golf & Country Club, Lisia Polana Golf Club, Modry Las Golf & Country Club, Binowo Golf & Country Club.

6. Dysponentem w/w nagród jest ABK Sport. Ustalenia rozdziału nagród w każdym turnieju w porozumieniu z klubem.

7. Klub jest zobowiązany do ufundowania pucharów lub dyplomów z logiem turnieju dla pierwszych trzech miejsc.