dołącz do nas

Aktualności

Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo,

zgodnie z ogólnie panującą opinią rok 2021 nie był dla świata rokiem łatwym, a przynajmniej bardzo odbiegał od beztroskiego czasu sprzed pandemii.

Wielu z nas straciło najbliższych lub przyjaciół, zmuszonych zostało do zmiany stylu życia i podporządkowania się rygorom nowej rzeczywistości.

Transformacja ta nie była łatwa, wszyscy szukaliśmy jakichkolwiek form zajęcia, aby oprzeć się covid’owemu stresowi.

Dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinię, że GOLF stanął na wysokości zadania, a nasza działalność, oparta o sport i rekreację w naturalnym środowisku jest świetnym antidotum oraz ma głęboki sens i pomaga nam wszystkim przebrnąć przez te ciężkie czasy.

W tym duchu pragniemy więc kontynuować również Rok 2022!

Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawy program rozgrywek sportowych oraz interesujące formy korzystania z ośrodka golfowego w Postołowie.

Oprócz Turniejów rozgrywanych cyklicznie w harmonogramie pojawią się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet rozgrywane na początku czerwca oraz Morska Liga Golfa Postołowo 2022 – cykl 20 gier punktowych rozgrywanych w środy, zwieńczonych finałem w jeden z weekendów września.

Aby umożliwić Państwu grę na preferencyjnych warunkach przygotowaliśmy szereg pakietów uprawniających do gry i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Wszystkim za wspólnie spędzone chwile, życzyć Państwu wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim dużo zdrowia i osiągnięć sportowych.

Do zobaczenia w Nowym Roku:)

Z wyrazami szacunku oraz sportowym pozdrowieniem,

Alina Rzeszewicz
Prezes Zarządu
Postołowo Golf Club