dołącz do nas

Aktualności

THE CHAMP GOLF TOUR – 19.08.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju z cyklu The Champ Golf Tour 2023, który odbędzie się na naszym polu golfowym w Postołowie.

Startujemy w sobotę, 19 sierpnia, od godz. 10:00.

Zapraszamy do zapisów: TUTAJ

Szczegóły: TUTAJ

1. Zawody odbywają się w na partnerskim polu golfowym, start wspólny lub z 1go i 10go dołka (ustalenie lokalnego klubu). Klub Partnerski jest Organizatorem turnieju.

2. Pomysłodawcą cyklu turniejów jest stowarzyszenie ABK Sport. ABK Sport jest odpowiedzialny za koordynację działań promocyjnych cyklu oraz dysponuje nagrodami ufundowanymi przez poszczególne kluby.

3. Turniej „The Champ International Golf Tour” jest turniejem cyklicznym rozgrywanym w sezonie na zaproszonych do współpracy Partnerskich polach golfowych.

4. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest wspólna, barterowa promocja Partnerskich pól golfowych (cross promotion), promocja regionów oraz łączenie sportu z biznesem.

5. Zaproszenie do współpracy przyjęły m.in. następujące kluby: Postołowo Golf Club, Amber Baltic Golf Club, Gradi Golf & Country Club, Lisia Polana Golf Club, Modry Las Golf & Country Club, Binowo Golf & Country Club.

6. Dysponentem w/w nagród jest ABK Sport. Ustalenia rozdziału nagród w każdym turnieju w porozumieniu z klubem.