dołącz do nas

Aktualności

Polish Classic – 23.09.2023

Szanowne Golfistki, Szanowni Golfiści,

serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju z cyklu Polish Classic 2023, który odbędzie się na polu golfowym w Postołowie w dniu 23 września br.

Turniej golfowy POLISH CLASSIC to ogólnopolski cykl, rozgrywany od 2020 roku na polach golfowych w całej Polsce. Kolejny, czwarty już sezon to rekordowa liczba ponad 15 turniejów rozgrywanych każdy na innym polu golfowym. Pomysłodawcą turnieju jest firma SPACE Events, która w obecnym sezonie funduje puchary i nagrody oraz zaprasza innych fundatorów nagród do grona Partnerów cyklu.

W całym cyklu turnieju zdobywcy 3 pierwszych miejsc w 3 grupach handicapowych otrzymają zaproszenie na tygodniowy rodzinny 2+2 pobyt w apartamencie na Teneryfie. Warunki otrzymania nagrody określa regulamin TUTAJ

Partnerzy i Sponsorzy turnieju:

DWE Espana @dialworldexchange

Space Events Club @space_events_club_warsaw

SpaceEvents @space_events_polska

Regulamin: TUTAJ

Rejestracja: TUTAJ

TENERYFA X 60! DWE ESPANA SPONSOREM POLISH CLASSIC 2023.

Zwycięzcy każdej z trzech grup handicapowych na każdym turnieju POLISH CLASSIC 2023 otrzymają zaproszenie od DWE Espana na tygodniowy pobyt rodzinny w apartamentach na Teneryfie. Aby otrzymać zaproszenie trzeba wypełnić krótką ankietę i spełnić warunki sponsora opisane w regulaminie pobytu (regulamin dostępny jest na naszej stronie tutaj). Sponsor funduje tygodniowy rodzinny pobyt promocyjny bez wyżywienia i bez przelotu.

Dial World Exchange DWE Espana.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować Tobie najpiękniejsze wakacje najbardziej atrakcyjnych miejscach na świecie. W ofercie posiadamy wiele luksusowych apartamentów dla całej rodziny. Będziesz mógł wybrać swoje miejsce na urlop spośród najciekawszych i najbardziej egzotycznych miejsc wszystkich kontynentów.

Nie będziesz także się musiał martwić o koszty, gdyż cena zawsze jest taka sama i wynosi 340 euro tygodniowo za cały apartament.

Na Teneryfie i na  Costa del Sol oferujemy wspaniałe  pobyty promocyjne  na tydzień czasu  w celu możliwości spędzenia wakacji z całą rodziną w najlepszych ośrodkach wczasowych na świecie.Dial World Exchange częściowo opłaca takie pobyty.

Dial World Exchange świadczy kompleksowe usługi przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej na Wyspach Kanaryjskich dla optymalizacji zysków.W tym usługi konsultingowe jak i szczegółowe opracowywanie kredytów hipotecznych z banków hiszpańskich.

Zajmujemy się sprzedażą i inwestycjami w nieruchomości przynoszącymi zyski w skali do 10% rocznie oraz sprzedażą akcji hiszpańskiego rynku nieruchomości.

http://www.dwe-espana.es/